KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428081
nr 1642 8081
Johan Persson
(f. 1950), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -91, höst vid sjö. Olja på duk, 28x40 cm, yttermått inklusive ram: 31x44 cm
Johan Persson, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:59:26